Prodejna Gerská


ZPŮSOBY DORUČENÍ A PLATBY

Osobní odběr na prodejnách Galanterie 2M

Obchodní dům Plzeňka

Gerská 34

Plzeň 323 00

Tel.: +420 773 539 009

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8:00 - 18:00

Spojení MHD - městská tramvaj č. 4

Hypermarket Globus - Chotíkov

Chotíkov 385

Chotíkov u Plzně 330 17

Tel.: 775 169 026

Spojení MHD - městské autobus č.27, č.30


Osobní odběr na prodejnách je možný pouze při objednávce nad 300,- CZK s DPH

MOŽNOSTI DOPRAVY

PPL ČR

Přepravce PPL doručí zásilku druhý pracovní den po jejím podání nebo v jiném termínu dle telefonické domluvy. Pokud Vás nebude možno zastihnout na adrese ani telefonickém kontaktu, zásilka bude uložena na nejbližším PPL depu.

109 Kč
ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY ČR

Česká pošta Vás bude informovat o převzetí zásilky do přepravy a garantuje doručení následující den po podání. V případě neúspěšného pokusu o doručení je zásilka uložena na ukládací poště o jejím uložení budete informovániprostřednictvím e-mailu/sms i papírovou výzvou.

129 Kč
ČESKÁ POŠTA - BALÍK NA POŠTU ČR

Zásilka bude připravena k vyzvednutí na Vámi uvedené dodací poště a o uložení budete informování prostřednictvím e-mailu/sms. Česká pošta garantuje uložení zásilky druhý pracovní den po podání.

129 Kč
ČESKÁ POŠTA - BALÍKOVNA

Česká pošta Vás bude informovat o převzetí zásilky do přepravy a garantuje uložení na poště druhý pracovní den od převzetí. Balík z Balíkovny si na poště můžete vyzvednout u speciální přepážky.

79 Kč
ZÁSILKOVNA

Zásilka bude připravena k vyzvednutí na Vámi vybrané pobočce Zásilkovny. Zásilkovna Vás bude o připravení balíčku informovat e-mailem/sms. Doba doručení je 1 - 3 pracovní dny od podání zásilky.

79 Kč

Objednávky vyřizuje prodávající obvykle do 2 pracovních dnů. Předpokládaná doba doručení zásilky je uvedena u zvoleného způsobu dopravy. Kupující je povinen si při převzetí zboží od dopravce zkontrolovat neporušenost obalu zboží. V případě porušení obalu je další postup uveden v obchodních podmínkách.

MOŽNOSTI PLATBY

PŘEDEM NA ÚČET

Po odeslání objednávky Vám zašleme údaje pro provedení platby (číslo účtu, variabilní symbol a částku). Prosíme o úhradu do 3 pracovních dnů od objednávky nebo o zprávu, pokud by platba měla být provedena později.

Zdarma
PLATBA KARTOU PŘI PŘEVZETÍ

Při vyzvednutí zboží na naší kamenné prodejně je možno uhradit objednávku platební kartou na místě.

YWRlNW